Garlic Usturoi 480 mg Secom - 60 cps
Extract standardizat din bulbi de usturoi pentru imbunatatirea sanatatii cardiovasculare, gastrointestinale, respiratorii si imunitare.
Extract standardizat din bulbi de usturoi pentru imbunatatirea sanatatii cardiovasculare, gastrointestinale, respiratorii si imunitare.
- 100% NATURAL -
Împreună, aceste oligoelemente sunt printre cele mai puternice imunostimulente, antitumorale și reglatoare ale activității hormonale cunoscute. Apoi, zincul și seleniul, extrase din drojdia de bere, sunt în momentul de față cele mai active și mai bine tolerate forme de administrare a acestor oligoelemente, la ele adăugându-se vitamina C naturală, extrasă din fructe de Acerola.
Grapefruit Seed Extract 250mg
Extractul de grapefruit contine o multime de compusi cu efect antibacterian si antifungic, dar si antioxidanti care lupta cu radicalii liberi. Acesti compusi se numesc bioflavonoide, iar dintre acestea, din extractul de grepfruit se remarca hespedrin-ul, un stimulator natural al sistemului imunitar.
Perle cu miere si propolis.
PRODUS INDISPONIBIL MOMENTAN
Dropsuri cu miere și esență naturală de mentă.
Dropsuri cu miere și esență naturală de lămăie.
Dropsuri cu miere şi esenţă naturală de pin.
PRODUS INDISPONIBIL MOMENTAN
Dropsuri cu miere, propolis, eucalipt și fructe de pădure.
PRODUS INDISPONIBIL MOMENTAN
Dropsuri cu miere şi ulei esenţial de eucalipt.
Bomboane Felii cu Miere si Portocale, 100g Apidava
Dropsuri cu miere şi esenţă naturală de muguri de brad.
Dropsuri cu miere și esență naturală de ghimbir.
PRODUS INDISPONIBIL MOMENTAN
Bomboane Felii cu Miere si Lamaie, 100g Apidava
Îmbunătățește starea mentală și emoțională.
PRODUS INDISPONIBIL MOMENTAN
Ceai Hapciu, 20 plicuri
PRODUS INDISPONIBIL MOMENTAN
Fagurele de miere polifloră este un produs apicol pur şi foarte complex.
Nefiind supus niciunui tip de procesare, acesta îşi păstrează intacte toate proprietăţile benefice.
Ulei de Oregano Salbatic, cu minim 80% Carvacrol, 10ML
PRODUS INDISPONIBIL MOMENTAN
NU GASESTI PRODUSUL DORIT? SUNA LA 0378.11.99.50
Gripa este o boala acuta, infectioasa, foarte contagioasa, produsa de virusul gripal (exista mai multe tipuri de virusuri notate cu A si B).
Se manifesta prin simptome respiratorii si fenomene toxice generale, putand evolua uneori spre forme grave. Gripa nu trebuie confundata cu virozele respiratorii, care sunt afectiuni produse de alte virusuri si au o evolutie mai usoara.
Gripa debuteaza cu nas infundat sau secretii apoase, dureri de gat, dureri de cap si cresterea usoara a temperaturii (37.2 -37.5)
Suna-ne
Folosim cookies pentru ati oferi cea mai buna experienta in situl nostru. Apasand OK, esti de acord cu politica noastra de cookies.